Hakkımızda

12 TONLUK KAYAR KASALI OTO KURTARICI

Oto Kurtarıcı Acil Telefonlarımız

VEDAT KÖSE : 0532 437 1553
AHMET KÖSE : 0536 727 7525

Oto Kurtarıcı Acil Telefonlarımız YUKARDADIR

12 Tonluk Kayar kasalı oto kurtarıcı İstanbul KAPTANOĞULLARI Oto Kurtarma; Oto kurtarma ve yol yardım konusunda hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir. Kazalı yada kazasız şehir içi, şehirler arası, hizmetimiz mevcuttur. Bu sektörde deneyimli olmamız bizim en büyük avantajımız. 7 gün 24 saat sizlere her türlü imkanı sunmaktayız. Müşterilerimize ekonomik, kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Yenilikçi yaklaşımı ve son oto kurtarma sistemleriyle sizlere en iyi ve güvenli hizmeti vermek istiyoruz.

7/24 KESİNTİSİZ HİZMET: İstanbul Oto Kurtarma, oto kurtarma ve yol yardım konusunda profesyonel ve deneyimli personellerimiz ile anında hizmetinizde.7/24 İstanbul Oto Kurtarma sizinle.

ARAÇLARIMIZ VE HİZMETİMİZ
: Oto kurtarma araçlarımız son model, bakımlı ve güvenlidir. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için özel olarak periyodik bakımları yapılmaktadır.

HİZMET VE ÇÖZÜMLERİMİZ: Büyük kazanlarda yaşadığınız travma şok ve herhangi bir sağlık durumunda deneyimli personellerimiz ile sizler için gereken en iyi müdahaleyi yapmaktayız. Bizim için kalite, güven ve uygun fiyatla kurtarıcı hizmeti vermek hem işimizin hem ahlakımızın bir gereğidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicinizi devre dışı bırakıp sayfayı yenileyiniz.